+9° Київ +9° Варшава +7° Вашингтон

Українка завоювала «срібло» чемпіонату світу з боротьби

Олег Бесараб 19 Вересня 2019 21:50
Українка  завоювала «срібло» чемпіонату світу з боротьби

Українка Ірина Коляденко стала срібною призеркою чемпіонату світу з греко-римської боротьби у категорії до 65 кг. Змагання проходили у казахському Нур-Султані.

Як повідомляє dt, у фіналі Коляденко поступилася російській спортсменці Інні Тражуковій. Для української команди це срібло стало вже третьою медаллю після «золота» Жана Беленюка і «срібла» Аліни Бережної. Також за підсумками чемпіонату світу отримали кваліфікацію на на Олімпійські ігри в Токіо Жан Беленюк, Ленур Теміров, Оксана Лівач, Аліна Бережна, і сама Ірина Коляденко.

Раніше повідомлялося, що народний депутат від фракції Слуга народу Жан Беленюк потрапив до складу збірної України на чемпіонат світу з греко-римської боротьби. У фіналі вагової категорії до 87 кг український борець переміг чемпіона Європи-2017, угорця Віктора Льорінца з рахунком 2:1

Також  Беленюк завоював «золото» у заключний день II Європейських ігор у Мінську.