+7° Київ +8° Варшава +22° Вашингтон

Українки взяли золото та срібло Чемпіонату Європи з легкої атлетики

Олег Бесараб 07 Березня 2021 21:56

На чемпіонаті Європи у приміщенні в Торуні (Польща) Ярослава Магучіх завоювала золото у стрибках у висоту, а ще одна українка Ірина Геращенко – здобула срібло.

Ярослава Магучіх перемогла із результатом 2.00 м, Ірина Геращенко стрибнула на 1.98 м, тертьою стала фінка Еллі Юнілла із показником 1.96 м. Ще одна наша легкоатлетка – Юлія Левченко фінішувала четвертою, вона подолала планку на висоті 1.94 м.

Тепер збірна України має три нагороди на цьому чемпіонаті. 6 березня золото у стрибках у довжину виграла Марина Бех-Романчук.

Раніше українські стрибунки у висоту Юлія Левченко, Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко зайняли весь п’єдестал на турнірі в німецькому Дессау.

Бех-Романчук стала найкращою спортсменкою року в Україні за версією спортивних журналістів.

Легкоатлетка Ярослава Магучіх рік тому встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту у приміщенні. Вона показала результат 2,01 м на змаганнях у Львові.