+10° Київ +7° Варшава +13° Вашингтон

Українська дзюдоїстка перемогла японку в фіналі престижного турніру

Олег Бесараб 09 Лютого 2020 11:00

Українська дзюдоїстка Дарина Білодід завоювала золоту медаль на турнірі серії Grand Slam у Парижі.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет, Білодід стала переможницею турніру у ваговій категорії до 48 кг, срібло - у японської спортсменки, бронзу розділили представниці Франції та Монголії.

Ще одну медаль, бронзову, в категорії до 66 кг завоював українець Георгій Зантарая, який переміг у вирішальному поєдинку товариша по команді Богдана Ядова.

Нагадаємо, в серпні 2019 Білодід стала дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо в категорії до 48 кілограмів на чемпіонаті світу в Токіо. Також Білодід очолила рейтинг найкращих дзюдоїсток світу від Міжнародної федерації дзюдо.

У жовтні 2018 року Білодід завоювала «золото» юніорського чемпіонату світу, який проходить на Багамах. А за місяць до цього українка перемогла в фіналі чемпіонату світу з дзюдо, який проходить в Баку. Тоді у фіналі Білодід вперше перемогла чемпіонку світу японку Фуну Тонаку.