+12° Київ +15° Варшава +9° Вашингтон

Українські стрибунки у висоту захопили весь п'єдестал на турнірі в Німеччині - відео

UA.NEWS 09 Вересня 2020 16:40

Українські стрибунки у висоту Юлія Левченко, Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко зайняли весь п'єдестал на турнірі в німецькому Дессау.

Левченко та Магучіх стрибнули на 1,96 метра, але перша випередила конкурентку за рахунок меншої кількості спроб, повідомляє НВ.Спорт.

Геращенко програла співвітчизницям 6 см та показала результат 1,90 метра, що дозволило їй завоювати бронзу.

Українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук виграла срібло. Її результат — 6,85 метра. Переможницею стала Малайке Міхамбо з Німеччини — 7,03 метра.

Восени 2019 року 18-річна українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі, двічі побивши молодіжний рекорд планети.

У травні того ж року Магучіх виграла золото на етапі Діамантової ліги в катарській Досі та стала наймолодшою переможницею в історії турніру.

Перше коло US Open виявився дуже успішним для українських тенісисток — у наступний раунд вийшли Даяна Ястремська, Марта Костюк, Катерина Козлова і Катерина Бондаренко.

Українські біатлоністи отримали золоті медалі за естафетну гонку на чемпіонаті Європи 2015 року в Отепяе, Естонія. Нагороду віддали українцям через провалений допінг-тест представником російської команди, яка посіла тоді перше місце.

А от збірна України з футболу розгромно програла збірній Іспанії в матчі другого туру Ліги націй. Зустріч в Мадриді завершилася з рахунком 4: 0.