+7° Київ +9° Варшава +20° Вашингтон

Український борець здобув золото чемпіонату Європи

Олег Бесараб 11 Лютого 2020 22:35

На чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби у Римі українець Семен Новіков став чемпіоном у ваговій категорії до 87 кг.

На шляху до звання золотої медалі чемпіонату Європи Новіков переміг іспанця Жесуса Фреснеда (9:0), турка Метехана Башара (7:2) та росіянина Олександра Комарова (5:3), повідомляє Укрінформ. У фіналі українець упевнено переміг неодноразового призера чемпіонатів світу, чемпіона Європи-2017 угорця Віктора Льорінца (7:1),

На цих змаганнях це друга медаль української збірної, яка вже має «бронзу» Ленура Темірова у вазі до 63 кг.

У 2019 українські борці отримали вісім медалей на міжнародному турнірі у Мадриді – Гран-Прі Іспанії.

Раніше український борець  греко-римського стилю Жан Беленюк завоював «золото» у заключний день II Європейських ігор у Мінську.

Також повідомлялось, що український кікбоксер Любомир Каналош став переможцем Кубка світу, який проходить в італійському Ріміні. У фіналі українець здолав росіянина Данила Гордєєва.