+12° Київ +12° Варшава +6° Вашингтон

Український футболіст забив дебютний гол в чемпіонаті Бельгії

UA.NEWS 28 Грудня 2020 12:09

Українець вдало вийшов на заміну.

Український вінгер «Мехелена» Мар'ян Швед відзначився забитим голом у поєдинку 19-го туру чемпіонату Бельгії проти «Мускрона» (2:1), повідомляє football.ua.

Швед вийшов на заміну в поєдинку на 61-й хвилині, а через 22 хвилини забив переможний гол у матчі.

Відзначимо, що це дебютний гол українця за новий клуб. Нагадаємо, український форвард приєднався до «Мехелена» на правах річної оренди з правом викупу в серпні нинішнього року з «Селтіка».

«Селтік» придбав Шведа у «Карпат» в січні 2019 року. Нападник не зумів закріпитися в складі шотландського клубу, провівши лише три поєдинки і відзначившись одним голом.

Чинний контракт Шведа з шотландським клубом розрахований до червня 2023 року.

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко взяв участь в матчі 15-го туру англійської Прем’єр-ліги між «Вест Хемом» і «Брайтоном» (2:2).

Київське «Динамо» потрапило до рейтингу кращих клубів Ліги чемпіонів за всю історію, представленого Союзом європейських футбольних асоціацій (УЄФА). Український клуб розмістився на одинадцятій позиції.

Колишній футболіст збірної України і київського «Динамо» Артем Мілевський погодив контракт з львівським «Рухом».