+2° Київ +6° Варшава +13° Вашингтон

Український підліток став наймолодшим чемпіоном Європи зі стрибків у воду

Ольга Коваль 12 Серпня 2019 11:26

13-річний українець Олексій Середа став наймолодшим чемпіоном Європи зі стрибків у воду. У завершальний день чемпіонату зі стрибків у воду, який проходив у Києві, український спортсмен виборов золото, випередивши француза Бенжамена Оффре та росіянина Руслана Тернового.

«13-річний спортсмен переміг в індивідуалі на вишці і став наймолодшим чемпіоном Європи в історії стрибків у воду, перевершивши рекорд британця Тома Дейлі», - повідомляється на сторінці НОК у Facebook.

У загальному заліку чемпіонату українські спортсмени посіли друге місце з сімома медалями - трьома золотими, трьома срібними і однією бронзою. На першому місці у командному заліку Росія, на третьому - Німеччина.

Нагадаємо, у другий день чемпіонату Європи зі стрибків у воду, що триває у Києві, скарбничка української збірної поповнилася другим «золотом». Софія Лискун стала чемпіонкою Європи з сумою 330,00 балів.

Нагадаємо, збірна України завоювала три медалі на першому етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Змагання проходили у польському Познані.

Раніше повідомлялося, що українські спортсмени завоювали три нагороди на Кубку світу з веслування. Ветеран АТО Вадим Свириденко на «Іграх нескорених» в Торонто отримав «бронзу» у змаганнях з веслування на тренажерах. А одеські спортсмени завоювали титул чемпіонів світу в декількох видах змагань на чемпіонаті світу з веслування на човнах «DragonBoat».