+15° Київ +14° Варшава +10° Вашингтон

Українці в Бельгії стріляють дуплетом, Безус грає з капітанською пов'язкою

UA.NEWS 04 Лютого 2021 11:59

Двоє наших співвітчизників забили м'ячі в поєдинках ранньої стадії Кубку країни.

На цьому тижні в багатьох європейських країнах проходять кубкові турніри. У Бельгії відбулися матчі 1/16 фіналу, в яких голами відзначилися й українські легіонери. повідомляє видання «Сьогодні».

Мар'ян Швед допоміг перемогти «Мехелену», а Роман Безус – «Генту». А минулого тижня Швед зробив дубль у матчі «Мехелен» – «Беверен».

Команда трьох українців з Гента розгромила вдома аматорський колектив «Тонгерен» – 5:0. Форвард Роман Яремчук відпочивав, не потрапивши навіть у заявку, захисник Ігор Пластун залишився в запасі. Хавбек Роман Безус теж мав почати матч на лавці запасних, але через травму партнера на вологому поле на розминці вийшов у стартовому складі й забив м'яч на 33-й хвилині. Для 30-річного кандидата в збірну України це перший гол у сезоні!

Причому наш співвітчизник вивів команду на поле з капітанською пов'язкою! Також в його активі дві гольові передачі.

23-річний Мар'ян Швед продовжив феєрити в складі «Мехелена». Вчора ввечері його гол на 65-й хвилині допоміг команді оформити перемогу над суперником з другого дивізіону «Моленбеком» – 2:0.

У грудні минулого року український вінгер «Мехелена» Мар’ян Швед відзначився забитим голом у поєдинку 19-го туру чемпіонату Бельгії проти «Мускрона» (2:1)

1 лютого «Аталанта» купила Віктора Коваленка у «Шахтаря» за 700 тис. євро. Український футболіст уклав контракт на 4 роки.

Президент «Динамо» Ігор Суркіс назвав найдорожчий та найневдаліший трансфери київського клубу.