$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+14° Київ +10° Варшава +20° Вашингтон

УПЛ: Який вигляд має турнірна таблиця після 14-го туру чемпіонату України

UA.NEWS 15 Лютого 2021 12:04

За підсумками 14-го туру чемпіонату України з футболу «Динамо» збільшило відрив від «Шахтаря» до 3 очок.

У першому після зимової паузи турі, «Динамо» у Києві здобуло вольову перемогу над «Олімпіком» 3:1, дотиснувши суперника лише після вилучення у складі донеччан наприкінці матчу, повідомляє Еспресо.TV.

Наступного дня, також на столичному стадіоні ім. Валерія Лобановського, «Шахтар» не зміг переграти «Колос» у зустрічі, яку перенесли із Ковалівки через негоду – 0:0.

Таким чином, «Динамо» набрало 33 очка та зміцнило лідерство. Тепер найближчого переслідувача – «Шахтар» – кияни випереджають на 3 пункти.

13 лютого у першому після зимової перерви турі УПЛ «Зоря» у Запоріжжі перемогла «Десну».

Також у суботу ексфорвард збірної України Артем Мілевський дебютував за «Минай» у матчі, в якому його команда поступилася «Львову». Тим часом, «Динамо» у столиці за чисельної переваги здолало «Олімпік».

У неділю у перенесеному через погодні умови матчі «Шахтар» зіграв унічию із «Колосом».

Крім цього, 14 лютого Георгій Цитаішвілі забив дебютний гол за «Ворсклу» та допоміг полтавчанам зіграти внічию із «Рухом».

Українська асоціація футболу відкрила голосування за звання найкращого тренера України-2020.

Ковалівський «Колос» виключив зі заявки українського форварда Євгена Селезньова.

А Міжнародна федерація футбольної історії та статистики (IFFHS) представила свій рейтинг найкращих футболістів світу в період з 2011 по 2020 роки.