+12° Київ +8° Варшава +19° Вашингтон

УЄФА назвав найкращого футболіста чвертьфіналу Ліги Чемпіонів

Ілона Завальнюк 12 Квітня 2019 21:49

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) озвучив ім'я найкращого футболіста за результатами перших ігор чвертьфіналу Ліги Чемпіонів. Ним став лідер ФК «Ліверпуль» Роберто Фірміно.

Гравець був автором гола і гольової передачі у протистоянні з «Порту» (2: 0). Фірміно випередив Сон Хин Міна ( «Тоттенхем»), Френкі де Йонга ( «Аякс») і Жерара Піке ( «Барселона») за підсумками голосування.

Раніше Фірміно забив два голи проти «Роми» в першому півфіналі Ліги чемпіонів (2018).

Тим часом «Манчестер Юнайтед» встановив рекорд Ліги Чемпіонів в першому чвертьфінальному матчі проти «Барселони» (0: 1). Єдиний гол, а вірніше автогол, записав на свій рахунок лівий захисник манкуніанців Люк Шоу. Це був восьмий автогол «червоних дияволів» у турнірі. Інша гра ¼ фіналу ЛЧ «Аякса» і «Ювентуса» завершилася внічию - 1: 1.