+9° Київ +14° Варшава +3° Вашингтон

В 1/8 кубку України з футболу потрапили чотири клуби з другої ліги

Ольга Коваль 27 Вересня 2018 08:45

26 вересня відбулися дев'ять матчів третього попереднього раунду Кубка України з футболу, за підсумками яких визначилися всі учасники 1/8 фіналу. Припинили боротьбу відразу два клуби української Прем'єр-ліги. Але, якщо «Олександрія» вилетіла від одеського «Чорноморця», який також представляє УПЛ, то «Арсенал» (Київ) поступився клубу з другої ліги - «Черкащині-Академії». До того ж, київський клуб до 82-ї хвилини вів у рахунку 2:0, але пропустив швидкі два м'ячі, після чого в овертаймі пропустив ще раз - 2:3.

Досить несподівано «Калуш» завдяки голу в овертаймі вибив «Металіст-1925». Крім «Черкащини-Академії» і «Калуша» в 1/8 фіналу Кубка України пробилися ще два представники Другої ліги: «Минай» вдома переміг «Миколаїв» з рахунком 3:1, а «Гірняк» з Кривого Рогу на виїзді був сильнішим вінницької «Ниви» - 0:1.

«Кристал» - «Десна» - 2:3

Голи: Барлад, 76, Бріжчук, 90 + 4 - Д. Фаворов, 52, Волков, 60, Хльобас, 81

«Мир» - «Інгулець» - 0:3

Голи: Козак, 30 Коваленко, 75, Хучбаров, 90 + 5

«Калуш» - «Металіст-1925» - 1:0

Гол: Книш, 116

«Нива В» - «Гірник» - 0:0 (серія пенальті - 3: 4)

«Минай» - «Миколаїв» - 3:1

Голи: Кобін, 36 (пен), Гегедош, 68, Піняшко, 72

«Черкащина-Академія» - «Арсенал-Київ» - 3:2

Голи: Тимофієнко, 82, Тарасенко, 86, 115 - Семотюк, 26 Сухоручко, 65

«СК Дніпро-1» - «Волинь» - 2:1

Голи: Кравченко, 20 Чичиков, 63 - Зінкевич, 85

«Зірка» - «Олімпік» - 1:1 (серія пенальті - 4:5)

Голи: Кондраков, 87 (пен) - Політило, 38

«Чорноморець» - «Олександрія» - 3:0

Голи: Черній, 43 (пен), 83, Коваль, 74

З наступного стадії стартують команди, які згідно з рейтингом на початку сезону займали 1-6 місця: «Шахтар», «Динамо», «Зоря», «Ворскла», «Маріуполь» та «Львів». Жеребкування 1/8 фіналу Кубка України відбудеться в п'ятницю, 28 вересня. Раніше в 1/8 фіналу Кубка України пробилися «Карпати», які на виїзді розгромили «Суми» - 0:3.