+15° Київ +9° Варшава +13° Вашингтон

В Австрії розлючені виходом України до ¼ фіналу Євро та закликають УЄФА змінити правила

Ілона Завальнюк 30 Червня 2021 11:29

Австрійські футбольні уболівальники обурені виходом української збірної до чвертьфіналу Євро-2020 і називають таку ситуацію ганебною для УЄФА. Фанати вважають, що футбольним функціонерам слід змінити правила розподілу команд у плей-офф.

Австрійці завалили популярний футбольний сайт своїми коментарями про гру збірної України, пише Footboom. Дехто каже, що матч Україна - Швеція - один із найнудніших на Євро-2020 і такі команди не повинні грати у плей-офф. Хтось звинувачує тренера української збірної Андрія Шевченка у реалізації хитрого плану, за яким жовто-сині умисно програли Австрії  щоб вийти на Швецію. Однак є і група вболівальників, які спеціально радуються результату України та прагнуть, щоб вона пройшла якомога вище у турнірі - усе для того, аби показати абсурдність ситуації, за якої інші команди на кшталт Нідерландів та Австрії вилітають, намагаючись забивати кожен гол.

Приводимо коментарі австрійських фанів щодо результатів збірної України на Євро-2020:

Erich: Австрія дуже легко виграла б у такої Швеції і вийшла б до чвертьфіналу. А там Англія. А потім переможець пари Данія - Чехія. Так можна було б і до фіналу дійти... Замість цього ми зіграли з Італією і поїхали додому.

WoS: Бувають фантастичні ігрові дні. А бувають такі, як сьогодні. Спочатку повне розчарування від матчу Англія - ​​Німеччина. А вже поєдинок Швеція - Україна і зовсім можна заносити у топ самих нудних на Євро. Хіба що гол на останніх хвилинах прикрасив це убозтво.

Ferr

Це саме те, чого домагався Шевченко! Хитрий лис... Україна вже виступила краще, ніж Австрія. Що далі? Пройдуть Англію і вийдуть у півфінал Євро?

Uller: УЄФА потрібно якось більш відповідально ставитися до таких турнірів. Було б правильно проводити жеребкування на стадії плей-офф. Щоб сильні грали зі слабкими і не було повторення ситуації з Україною, яка потрапила на Швецію і вийшла у чвертьфінал.

Attider: Ось всі говорять, що Україна спеціально дозволила нам першими забити гол, а потім ми не знали, як пропустити, щоб зіграти внічию. Мене завжди вражали такі слова. Скільки разів українці подавали стандарти? Що заважало порушити правила у власному штрафному майданчику і зробити це не грубо. Зіграй рукою або схопив суперника за футболку. Арбітр змушений буде поставити пенальті. А бити повз - занадто підозріло.

B39: Хто б міг подумати ще тиждень тому, що Україна стане єдиною командою з нашої групи, яка вийде в чвертьфінал? І це команда, яка так огидно зіграла в 2 матчах з 3 на груповому етапі. Що це - чудо або безглузда система плей-офф від УЄФА? Схиляюся до другого варіанту.

Perfi

Вихід України до чвертьфіналу - це удар по репутації УЄФА. По-перше, вже ні у кого немає сумнівів, що українці спеціально нам програли, щоб не грати з Італією і потрапити на Швецію. По-друге, всі команди побачили, що не варто прагнути вигравати всі матчі на груповому етапі. А це може призвести до серйозних наслідків. По-третє, в чвертьфінал вийшла команда, яка програла 2 матчі з трьох на груповому етапі! І останнє: матч Швеція - Україна став самим нудним на Євро. Таких матчів не повинно бути в плей-офф. Пора УЄФА перестати рахувати гроші і придумати нарешті нормальну систему розподілу суперників в плей-офф.

Laim: Італія, Бельгія, Англія, Іспанія, Данія - це топ-команди. Швейцарія та Чехія - це середняки, які обіграли фаворитів і заслужено вийшли у чвертьфінал. Україна... Це просто самі хитромудрі хлопці на Євро, які пішли проти системи і домоглися свого. Цікаво, як в УЄФА поставилися до того, що Україна потрапила в число чвертьфіналістів?

Kniggos: Я часто писав про те, що Австрії потрібно було грати внічию з Україною. Мене ніхто не слухав і сміялися, що я не прагну до перемоги в будь-якому матчі. Шевченко ось теж думав, як я, і тепер він з Україною в чвертьфіналі.

Erho: Англія настільки сумна і убога команда, що вона ще й Україні зможе програти і пропустити їх до півфіналу. А там уже залишиться зовсім трохи до перемоги на Євро-2020.

JakobS: Португалія пройшла схожий шлях. Стала третьою в групі, слабо грала в плей-офф. А потім взяла і виграла чемпіонат Європи. І вже практично ніхто не згадує, наскільки убого вони грали. Україна явно поки йде цим шляхом.

Felix

Сидять зараз українці з пляшкою алкоголю, відзначають перемогу збірної і вихід в чвертьфінал, і сміються над Австрією, Нідерландами і УЄФА. Як виявилося, вся ця система, розроблена футбольними чиновниками, не тільки цілком передбачувана, але ще і можна нею скористатися, щоб вибрати собі більш приємного суперника

Element: Якби Франко Фода був би хоч трохи розумніший, то він би не вигравав в України і зараз би Австрія була б у чвертьфіналі. Тому що якщо українці змогли обіграти Швецію, то вже ми тим більше! Тільки ми б зробили це більш впевнено і спокійно.

Stein: Спілберг вже мав зателефонувати Шевченку і написати разом з ним сценарій нового фантастичного фільму. Не знаю, як це виходить у українців, але їх шлях на Євро дуже схожий на якийсь неймовірний сценарій, який можна побачити тільки в кіно.

Нагадаємо, 29 червня Україна перемогла Швецію і вперше вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи.

У грі 1/8 фіналу Євро-2020 збірна Англії з рахунком 2: 0 перемогла Німеччину. В ¼ англійці зустрінуться з переможцем матчу Україна-Швеція.