Стадіон «Сан-Паоло» в Неаполі, на якому грає «Наполі», можуть перейменувати на честь Дієго Марадони, повідомляє Calcio Napoli 24.

Член міської ради Карміне Сгамбаті обговорить це питання зі спортивною комісією Неаполя на чолі з комісаром Чіро Борієлло.

«Він подарував надію мільйонам неаполітанців. Дієго Армандо Марадона заслуговує на те, щоб вшанувати його пам'ять, після всього, що він зробив для Неаполя. Перейменування стадіону на честь Марадони - це мрія, тому що він подарував мільйонам неаполітанців по всьому світу надію і відображав їх гарячий характер», - сказав Сгамбаті.

«Я поговорю з Чіро Борієлло про перейменування головної дороги до стадіону, площі перед ним або самої арени на честь Марадони», - додав він.

Також з цього приводу висловився президент «Наполі» Ауреліо Де Лаурентіс:

«Ми можемо обговорити перейменування стадіону на честь нього».

Марадона виступав за «Наполі» з 1984 по 1991 роки. Він допоміг команді двічі виграти чемпіонат Італії, Кубок і Суперкубок Італії, а також Кубок УЄФА в 1989 році. У 2000 році в «Наполі» вивели з обігу 10-й номер, під яким виступав Марадона.

Дієго Марадона: головне

Дієго Марадона виступав на позиціях атакуючого півзахисника і нападника, а завершив кар'єру в 1997-му році.

Марадона представляв клуби «Аргентинос Хуніорс», «Бока Хуніорс», «Барселона», «Наполі», «Севілья» та «Ньюеллс Олд Бойз». За збірну Аргентини він провів 91 матч і забив 34 голи.

Головним успіхом у кар'єрі Марадони стала перемога на чемпіонаті світу 1986 року. Також він є віце-чемпіоном світу 1990 року.

Марадона є автором одного з найвідоміших голів в історії футболу. На 51-й хвилині чвертьфіналу ЧС-1986 він відправив м'яч у ворота англійців рукою, чим приніс аргентинцям перемогу з рахунком 2:1.

Нагадаємо, легендарний аргентинський футболіст Дієго Марадона помер 25 листопада у віці 60 років.

У віці 86-ти років помер колишній очільник Світового банку Джеймс Вулфенсон.

У Москві помер видатний театральний режисер Роман Віктюк. Народний артист РФ пішов з життя у віці 85 років. Також на 87-му році життя помер відомий російський письменник і сатирик Михайло Жванецький.

У жовтні помер шотландський актор, лауреат премії «Оскар» Шон Коннері. Йому було 90 років.