+11° Київ +11° Варшава +18° Вашингтон

В Португалії голкіпер забив ударом від своїх воріт

UA.NEWS 22 Березня 2021 17:10

Це другий гол в кар’єрі воротаря Рікарду Нунеша.

У другому дивізіоні футбольного чемпіонату Португалії забили дивовижний гол. Воротар клубу «Варзім» Рікарду Нунеш в матчі проти «Мафри» (2:0) відзначився на 53-й хвилині, повідомляє Sport.ua.

Голкіпер вибив м'яч зі своєї штрафної площі. Той пролетів через все поле, відскочив від газону і перелетів через воротаря суперників прямо в сітку воріт.

Цікаво, що для воротаря Нунєша це другий гол в кар’єрі. Перший м'яч португальський воротар записав на свій гольовий рахунок в 2016 році в матчі з «Морейренсе».

«Це був неймовірний момент і фантастичне відчуття. Не лише тому, що голкіпер не часто забиває, але і тому, що я зробив це вдруге. Як не дивно, на тому ж стадіоні і з тією ж емблемою на грудях. Цього разу я трохи скористався вітром і був задоволений тим, як м'яч летить до воріт», - цитує Нунеша OJogo.

Як відомо, у чвертьфіналі Ліги чемпіонів португальський «Порту» зіграє проти англійського «Челсі». Матчі зіграють 6-7 і 13-14 квітня.

36-річний португальський форвард «Ювентуса» Кріштіану Роналду забиває щонайменше 20 голів у 12 сезонах поспіль.

Футболіст «Мілану» Златан Ібрагімович після п’ятирічної перерви відновить виступи за збірну Швеції.