+11° Київ +7° Варшава +22° Вашингтон

В рамках відбору на ЧС-2022 Україна не змогла обіграти Боснію

Ольга Коваль 13 Жовтня 2021 05:27

Збірна України у Львові в рамках відбору ЧС-2022 приймала Боснію і Герцеговину.

Команда Петракова відкрила рахунок вже на 15-й хвилині після вертикальної атаки і паса з флангу Циганкова із завершенням Ярмоленко.

Після перерви боснійці поступово стали захоплювати ініціативу, все частіше стали змушувати нервувати оборону і П'ятова, і в підсумку відігралися на 77-й хвилині.

Голи: Ярмоленко (15) - Ахмедходжіч (77)

Раніше національна команда України втратила дві позиції в оновленому рейтингу ФІФА. Тепер наша збірна займає 27-е місце.

Турецька футбольна федерація, вигнали головного тренера національної збірної після розгромної поразки Нідерландам (1: 6), шукає нового наставника. Андрій Шевченко - серед головних кандидатів.

Захисник «Шахтаря» Сергій Кривцов з гумором відреагував на продовження нічийної серії збірної України в поєдинку з Чехією.

В.о. головного тренера збірної України Олександр Петраков оприлюднив список гравців для підготовки та участі в найближчих матчах національної команди України у відборі ЧС-2022 проти Фінляндії (9 жовтня, Гельсінкі) та Боснії і Герцеговини (12 жовтня, Львів). У переліку відзначені 25 гравців, ще вісім спортсменів внесені до резервного списку.