+2° Київ 0° Варшава +4° Вашингтон

Відео: 10 голів у двох 1/4 фіналах ЛЧ із Зінченком і Коноплянкою

Ілона Завальнюк 13 Березня 2019 08:53

12 березня відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, де за вихід до чвертьфіналу боролися «Ювентус» і «Атлетіко», а також «Манчестер Сіті» і «Шальке».

«Ювентус» - «Атлетіко» -3: 0

Дома туринський клуб відігрався проти мадридського «Атлетіко», Роналду оформив три голи (на 27, 49 і 87 хвилині - з пенальті) і допоміг італійським чемпіонам пройти в 1/4 фіналу ЛЧ. Попередній матч «Ювентус» програв з рахунком (0: 2).

«Манчестер Сіті» - «Шальке» - 7: 0

Англійський «МанСіті» ефектно розгромив німецький клуб «Шальке» в матчі-відповіді (минула зустріч 3:2 на користь «городян»). У стартових складах вийшли українські футболісти Олександр Зінченко і Євген Коноплянка, при цьому Зінченко віддав гольову передачу і отримав попередження.

Відзначимо, що німецький клуб «Шальке» хоче продати свого півзахисника Євгена Коноплянку за суму від 3 до 5 млн євро.

Раніше 5 березня, за вихід у чвертьфінал Ліги Чемпіонів боролися мадридський «Реал» і голландський «Аякс», а також дортмундська «Боруссія» і лондонський «Тоттенхем». В 1/8 фіналу ЛЧ «Реал» Мадрид на полі «Сантьяго Бернабеу» зазнав нищівної поразки від супротивників з «Аякса», адля «Борусії» з німецького Дортмунда 1/8 фіналу футбольного змагання також закінчилися розгромом.

Фінал Ліги Чемпіонів запланований 1 червня 2019 року в Мадриді на стадіоні «Ванда Метрополітан».