+9° Київ +12° Варшава +5° Вашингтон

Відео: 17-річна українська дзюдоїстка стала наймолодшим чемпіоном світу

Ольга Коваль 21 Вересня 2018 11:15

17-річна Дарина Білодід перемогла в фіналі чемпіонату світу з дзюдо, який проходить в Баку. У півфіналі в категорії до 48 кг українка перемогла чинну олімпійську чемпіонку аргентинку Паулу Парето. А в фіналі Білодід перемогла чинну чемпіонку світу японку Фуну Тонако. Перемогу Дарині принесло підсікання в середині бою, яка була оцінена іппоном, повідомляє в Facebook Національний олімпійський комітет.

Білодід стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії дзюдо. Також вона чинна чемпіонка Європи в категорії до 48 кг. Дарина Білодід завоювала перше золото чемпіонату світу в історії українського жіночого дзюдо і друге в цілому (після перемоги Георгія Зантарая в Роттердамі-2009).

Раніше Дарина Білодід в перший день Кубка Європи виграла золоту медаль у ваговій категорії до 48 кг.