+6° Київ +5° Варшава +24° Вашингтон

Відео: американська фігуристка виконала унікальний стрибок на Олімпіаді

Олег Бесараб 12 Лютого 2018 19:24

Міраі Нагасу, 24-річна американська фігуристка, що виступає в одиночному розряді, стала першою спортсменкою з США на Олімпійських іграх, якій вдалося виконати потрійний аксель.

Незважаючи на виконаний елемент, за підсумками довільної програми Міраі стала володаркою срібла (137,53), поступившись п'єдестал першості Аліні Загітовій (158,08), повідомляє marketwatch.com.

Потрійний аксель - складний реберний стрибок, який передбачає прокручування в повітрі. Першою жінкою, яка виконала його, стала Мідорі Іто на турнірі NHK Trophy в 1988 році. З тих пір такий стрибок змогли повторити тільки сім фігуристок, із них лише дві - на Олімпіадах.

Раніше повідомлялося, що французький біатлоніст став триразовим олімпійським чемпіоном, а Німеччина лідирує в медальному заліку.