Відео: Данія на футбольному полі знищує Ірландію і виходить на ЧС-2018

Поділитись:

У Європі відбувся останній поєдинок плей-офф відбору на чемпіонат світу з футболу. Ірландія приймала вдома Данію після першого поєдинку, який завершився нульовою нічиєю.

Господарям вдалося відзначитися вже на 6 хвилині, тоді підсумковий рахунок 1-5 на користь данців чи хтось міг припустити. На 29-ій хвилині після потрапляння в штангу захисник Ірландії відправив м’яч у власні ворота, а на 32-ій хвилині Еріксен вивів команду вперед потужним пострілом з-за меж штрафний – м’яч без шансів для воротаря від поперечини потрапив в сітку. У другому таймі данці відзначилися ще тричі: Еріксен дальнім ударом не залишив шансів голкіперу на 63-ій хвилині і скористався помилкою захисник ледь не порвав сітку, пробивши в районі 11-метрової позначки 74-ій. Останній гол забив ветеран Данії Бенднер реалізувавши пенальті. Варто зауважити, що Ірландія створювала моменти, але реалізувати жоден з них не змогла.

Таким чином, безпосередньо із зони УЄФА кваліфікувалися 9 переможців відбіркових груп: Франція, Португалія, Німеччина, Сербія, Польща, Англія, Іспанія, Бельгія і Ісландія. Ще 4 путівки були розіграні між 8 збірними, що зайняли другі місця в групах. «Зайвої» другою командою стала Словаччина – у неї були гірші серед усіх показники. Путівку на ЧС завоювали Швейцарія, Хорватія, Швеція та Данія. За бортом на цьому етапі виявилися Північна Ірландія, Греція, Італія (вперше за 60 років) і Ірландія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.