+8° Київ +9° Варшава +8° Вашингтон

Відео: «Динамо» і «Шахтар» здобули впевнені перемоги в чемпіонаті України

Евгений Пухальский 12 Листопада 2018 11:04

Закінчилися матчі 15-го туру української футбольної прем'єр-ліги.

Київське «Динамо» розгромило в рідних стінах «Маріуполь» з рахунком 4:0. Кияни відкрили рахунок на 33-й хвилині. Віталій Миколенко прострілив з лівого флангу на Миколу Шапаренко, який спершу влучив у воротаря, але потім вдало зіграв на добиванні. Другий гол був забитий на 57-й хвилині. Прострілом Миколи Морозюка скористався Беньямін Вербич. Через 5 хвилин, захисник азовської команди Сергій Чоботенко зрізав м'яч у власні ворота, після удару Віктора Циганкова. На 85-й хвилині Віктор Циганков реалізував пенальті, який заробив Володимир Шепелєв.

Донецький «Шахтар» грав на виїзді проти полтавської «Ворскли». Вже на 19-й хвилині півзахисник "гірників" Веллінгтон Нем вивів свою команду вперед. За п'ять хвилин до перерви підопічні Фонсекі подвоїли перевагу. Майкон пробив зі штрафного прямо під поперечину воріт Шуста.