+9° Київ +9° Варшава +10° Вашингтон

Відео: «Динамо» програє і вилітає з ЛЕ, кіт не рятує «Бешикташ»

UA.NEWS 16 Березня 2018 10:03

15 березня відбулись матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. Столичний клуб «Динамо» поступився вдома римському «Лаціо» з рахунком 0: 2. Обидва м'ячі кияни пропустили після розіграшів кутових на 22-ій і 82-й хвилині. Cиньобілі майже не створювали моментів біля воріт суперників, у той час як лаціале могли неодноразово відзначитися.
Те, що відбувалося на полі дуже прямо описав тренер киян Олександр Хацкевич:

«Все-таки рівень гравців «Лаціо» набагато вищий, ніж у нашої команди», - сказав він.

Турецькому «Бешикташу» на своєму полі намагався допомогти рудий кіт, але у нього нічого не вийшло. Команда програла мюнхенської «Баварії» з рахунком 1: 3 і вилетіла з ЛЄ.

Визначилися всі учасники чвертьфіналу турніру. Далі пройшли Лаціо (Італія), Лейпциг (Німеччина), Атлетіко (Мадрид), Марсель (Франція), Спортинг (Лісабон), Зальцбург (Австрія) і Арсенал (Лондон), ЦСКА (Москва). Жеребкування відбудеться вже сьогодні.