+19° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

Відео: фанати визнали найкращим гол українця Ярмоленка

UA.NEWS SAV 13 Вересня 2019 16:38

Гол українського легіонера «Вест Хема» Андрія Ярмоленка у ворота «Норвіча» в 4-му турі англійської Прем’єр-Ліги (2:0) було визнано уболівальниками «хаммерс» кращим голом у серпні.

Вінгер вдало прийняв м’яч у штрафній, миттєво ухвалив рішення і розстріляв голкіпера суперників, повідомляє LB.ua.

У турнірній таблиці «молотки» з 7-ма очками посідають таке ж місце, випереджаючи на 2 очка «Манчестер Юнайтед», «Тоттенхем» і «Челсі».

Нагадаємо, Андрій Ярмоленко не грав з жовтня 2018 року, після того, як отримав розрив сухожилля на 40-й хвилині матчу дев’ятого туру чемпіонату Англії між «Вест Хемом» і «Тоттенхемом».

Спочатку повідомлялося, що він травмував гомілкостоп, але незабаром лікарі повідомили, що травма серйозніша, ніж вважалося раніше – розрив ахілового сухожилля правої ноги, потрібна операція і принаймні шестимісячний період реабілітації.

У травні 2019 року Ярмоленко приступив до тренувань у загальній групі команди. А в липні легіонер вперше за 9 місяців зіграв у товариському матчі проти австрійського «Альтаха».