+9° Київ +12° Варшава +5° Вашингтон

Відео: французи на тенісному турнірі у Галлі зіграли ногами

Ольга Коваль 19 Червня 2019 12:18

Матч першого кола турніру в німецькому Галлі між французами Жо-Вільфрідом Цонга і Бенуа Пером здивував незвичайним розіграшем.

Як повідомляє TennisTV, у другому сеті Пер під час подачі впустив ракетку, його суперник відбив м'яч, а Пер вирішив продовжити гру, підкинувши м'яч ногою. Цонга продовжив ініціативу Пера, відбивши м'яч тим же способом, і таким чином тенісисти розігрували м'яч, поки Пер не спробував пробити ножицями, що у нього не вийшло.

Перемога у зустрічі залишилася за Цонгою, він виграв у двох сетах з рахунком 6:4, 7:5. За вихід до чвертьфіналу він боротися проти Роджера Федерера, який раніше отримав перемогу в двох сетах над представником Австралії Джоном Міллманом - 7:6 (7:1), 6:3.

Раніше Катерина Козлова перемогла росіянку Анастасію Потапову і пройшла до другого кола турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Стамбулі. А Дарина Снігур отримала право грати у фіналі турніру Міжнародної тенісної федерації (ITF) в Касіва (Японія).

Нагадаємо, нокаут Василя Ломаченка, який переміг в бою британця Ентоні Кролла, був визнаний найкращим в світі.