$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+10° Київ +7° Варшава +22° Вашингтон

Відео: кубок Australian Open-2019 здобув сербський тенісист

UA.NEWS SAV 27 Січня 2019 14:41

Сербський тенісист Новак Джокович став переможцем Відкритого чемпіонату Австралії 2019 року (Australian Open-2019). У фінальному поєдинку він обіграв іспанця Рафаеля Надаля.

Враховуючи форму обох тенісистів, спостерігачі чекали на запеклу боротьбу, але сіяний під першим номером на турнірі серб, впорався з опонентом у трьох сетах, повідомляє «Новое время».

У першій партії представник Іспанії зумів виграти три гейми, а в другій – лише два. У третій – Надаль знову не взяв навіть чотири подачі – 6:3, 6:2, 6:3.

Зазначимо, що цей успіх 31-річного Джоковича став рекордним, сьомим на Australian Open. Крім того, перша ракетка світу виграв поспіль три турніри «Великого шолома». Таким чином сербський спортсмен із 15-ма трофеями за загальною кількістю перемог на турнірі, вийшов на третє місце в історії, обійшовши Піта Сампраса.

Перше місце за загальною кількістю перемог в історії посідає Роджер Федерер (20), а друге – Рафаель Надаль (17).

Нагадаємо, переможцем Відкритого чемпіонату Австралії 2018 року став швейцарець Роджер Федерер. У матчі з хорватом Маріном Чилічем та зумів перемогти в п’яти сетах (6-2, 6-7 (5), 6-3, 3-6, 6-1). Цей титул став шостим для швейцарця в Австралії і рекордним - 20-м на «Великих шоломах».

Раніше перша ракетка України Еліна Світоліна програла японці Наомі Осака у чвертьфіналі турніру «Великого Шолома». Поєдинок завершився з рахунком 6: 4, 6: 1 на користь 21-річної японки. Вихід до чвертьфіналу залишається для українки найкращим результатом на турнірах Australian Open.