+8° Київ +3° Варшава +16° Вашингтон

Відео: Кубок України почався з бійки та нападу на суддю

Олег Бесараб 10 Липня 2017 17:18

Перший етап Кубка України з футболу відзначився кількома неспортивними інцидентами. Постаралися як фани, так і самі футболісти.

Так, зустріч команд Демня зі Львівської області і Дніпром закінчилася з рахунком 2-1. Незадоволені фани Дніпра в результаті влаштували бійку з працівниками стадіону.

Інший неприємний епізод стався під час матчу між запорізьким Металургом і Поліссям. На 82-й хвилині поєдинку Металург проводив контратаку, в результаті якої форвард запоріжців впав після зіткнення із захисником, але реакції від арбітра не було. В атаці у відповідь Поліссі забило гол, і розсерджений воротар Металурга з розбігу вдарив плечем суддю. Голкіперу тут же була показана червона картка, а в ворота став захисник Артем Захаров, який через кілька хвилин пропустив ще раз.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика.

Раніше повідомлялося, що у страшному ДТП загинув футболіст "Прикарпаття". Також став відомий клуб - покупець Ярмоленко.