+14° Київ +14° Варшава +6° Вашингтон

Відео: «Ліверпуль» видовищно розгромив «Барселону» у півфіналі ЛЧ

Ольга Коваль 08 Травня 2019 08:25

Футбольна команда «Ліверпуля» в рамках матчу-відповіді у півфіналі Ліги чемпіонів видовищно розгромила «Барселону», забивши чотири м'ячі і отримавши вихід до фіналу чемпіонату.

Попередня зустріч команд завершилася рахунком 3:0 на користь «Барселони». Такий стан речей змусив «Ліверпуль» зробити неможливе.

Під керівництвом головного тренера Юргена Клоппа «Ліверпуль» вже на 7-й хвилині відкрив рахунок завдяки удару Ориджа. У другому таймі голи посипалися практично один за іншим.

Спочатку на 54 хвилині (Вейналдум), потім на 56 хвилині (його дубль).

Під таким натиском «Барса» практично перестала грати і на 79 хвилині дубль Ориджа остаточно поховав шанси суперника вийти до фіналу.

Головний тренер «Ліверпуля» після гри заявив, що «подібних матчів у своєму житті він не пам'ятає ... Я не знаю, як команда це зробила, - сказав Клопп в інтерв'ю BT Sport.

Нагадаємо, у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів «Барселона» приймала «Манчестер Юнайтед» і здобула перемогу з рахунком 3:0. На 16-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник «Барселони» Ліонель Мессі.

Раніше називалося кілька причин зміни розкладу ігор ЛЧ. Зокрема УЄФА планувала перенести матчі ЛЧ на вихідні через створення Суперліги. Також повідомлялося, що УЄФА змінить графік матчів для виходу на ринок Китаю. Це дозволить починати ігри значно раніше, а значить зробити їх перегляд доступним на азіатському ринку.

Відзначимо, що президент УЄФА виступив проти створення Суперліги, але формує новий єврокубковий турнір, пов’язаний з Лігою Європи. До цього європейські футбольні клуби хотіли замінити Лігу Чемпіонів УЄФА Суперлігою.