$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+10° Київ +4° Варшава +15° Вашингтон

Відео: «Ліверпуль» знищив московський «Спартак» на футбольному полі

UA.NEWS 07 Грудня 2017 10:17

У заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів англійський клуб приймав удома гостей зі столиці РФ. Для московського клубу – це був останній шанс вийти з групи, чого, як ви здогадуєтесь, не відбулося.

Уже на 4-ій хвилині, господарі відкрили рахунок з пенальті. До 20-ої хвилини рахунок був 3:0. Після ефектного розіграшу вдруге відзначився Коутіньо, а після обрізки захисника «Спартака» в центрі поля гол забив Фірміно. У другому таймі гравці «Ліверпуля» продовжили розважатися, демонструючи не тільки красивий, але і високоефективний комбінаційний футбол без шансів для суперника. Двічі в один дотик відзначився Мане, хет-рик оформив Коутіньо, а також, познущавшись над захистом, в сітку м'яч поклав Салах. Фінальний рахунок - 7: 0. При цьому моментів для взяття воріт у мерсісайдців було ще приблизно на стільки ж. Як мінімум Салах міг забити ще три голи.

Більш повний огляд матчу можна подивитися за посиланням.

Варто зауважити, що ця поразка стала найбільшою для московського клубу за всю історію виступів у єврокубках. Також «народна команда» побила і національний антирекорд - «Спартак» зазнав найбільшої поразки за всю історію виступів російських клубів в європейських турнірах.