+11° Київ +8° Варшава +15° Вашингтон

Відео: мадридський Реал обіграв Манчестер Юнайтед

Ольга Коваль 09 Серпня 2017 12:48

У Суперкубку УЄФА Реал виявився сильнішим за Манчестер Юнайтед. Про це свідчить результат матчу 2:1.

Реал завоював свій 4 титул в цьому турнірі. Перший тайм в умовах надзвичайно спекотної погоди (+35) пройшов інертно. Футболістам не вдалося створити сильних і яскравих моментів біля воріт супротивника. Однак уже в середині тайму Каземіро зміг переграти Де Хеа, відправивши м'яч у дальній кут після майстерної передачі Карвахаля.

-fwG8

Другий тайм став більш видовищним. Іско, обігравши в стіночку Бензема, холоднокровно реалізував вихід один на один. Здавалося, що це все, але інтригу відновив Лукаку, який вдало зіграв на добиванні після дальнього удару Матіча. Рахунок міг порівняти Решфорд, але молодий талант МЮ не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з Навасом.

Раніше ми повідомляли про те, що ФК «Шахтар» (Донецьк) не планує проводити домашні матчі на НСК «Олімпійський» у Києві. Клуб продовжить виступи у Харкові.