+8° Київ +10° Варшава +11° Вашингтон

Відео: мадридський «Реал» у першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ здолав «ПСЖ»

UA.NEWS 15 Лютого 2018 10:06

Іспанський «Реал» виграв у французького «Парі Сен-Жермен» з рахунком 3:1 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. Поєдинок відбувся на «Сантьяго Бернабеу» в Мадриді.

Перший тайм завершився з рахунком 1:1, при чому рахунок відкрили гості: парижан вивів вперед Адрієн Рабьо, ударом з-за меж штрафного. А в кінці тайму Тоні Кроос заробив пенальті, який реалізував Кріштіану Роналду.

У другому таймі на 83 хвилині «сімці» іспанців вдалося вивести свою команду вперед. Крапку в матчі поставив Марсело, відправивши м'яч у ворота Альфонса Ареола за чотири хвилини до кінця зустрічі. Матч-відповідь відбудеться 6 березня і відбудеться у Франції на поле стадіону «Парк-де-Пренс».

Нагадаємо, бразилець Неймар, який захищає кольори французького «Парі Сен-Жермен» став найдорожчим футболістом в світі.