Відео: Мессі рятує «Барсу» в матчі ЛЧ проти «Челсі»

Поділитись:

Англійський «Челсі» в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів не зміг утримати перемогу в грі проти іспанської «Барселони». 13-а в історії цих клубів зустріч, завершилася в Лондоні на «Стемфорд Брідж» нічиєю з рахунком 1:1.

На 62-й хвилині матчу відзначився екс-футболіст донецького «Шахтаря» Вілліан (після двох влучень у штангу). Втім, вже на 75-й хвилині Мессі рахунок зрівняв.

Цікаво те, що це був перший гол аргентинського нападника за 9 матчів проти «Челсі» (730 хвилин, 30 ударів).

Нагадаємо, іспанський «Реал» виграв у французького «Парі Сен-Жермен» з рахунком 3:1 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. Поєдинок відбувся на «Сантьяго Бернабеу» в Мадриді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.