+13° Київ +14° Варшава +10° Вашингтон

Відео: на Полтавщині тварини перервали футбольний матч між Україною та Італією

UA.NEWS 22 Вересня 2021 10:43

На Полтавщині футбольний матч кваліфікації Сурдлімпійскіх ігор 2021 року (це змагання спортсменів з вадами слуху) між Італією і Україною виявився одним з найбільш видовищних у сезоні. У ньому вирішили взяти участь тварини.

Про це повідомляє видання «Підйом».

Матч провели в селі Нижні Млини, Полтавська область. У першому таймі, на 41-й хвилині, на поле вибігли дві собаки. Футболісти їх ледве наздогнали і випровадили. У другому таймі, вже на 59-й хвилині, відбулася заміна: замість собак на поле вискочив кінь. Його також забрали з поля.

Україна одержала перемогу над Італією з рахунком 3:0. Наскільки велика в цьому заслуга групи підтримки в особі двох собак і коня, не уточнюється.

Сурдлімпійські ігри пройдуть також в Бразилії і триватимуть близько двох тижнів - з 5 по 21 грудня.

Раніше повідомлялося, що футболістазбірної Німеччини Жерома Боатенга звинувачують в побитті його дівчини.

Японська футбольна асоціація (JFA) відмовилася від проведення клубного Чемпіонату світу з футболу. Перенесений з нинішнього року турнір точно не пройде в цій країні.

Французька компанія, яка розробила блокчейн-гру в жанрі фентезі-футбол Sorare, привернула 680 млн доларів інвестицій. У проект вклалися гравець «Атлетіко Мадрид» Грізманн, гравець «Челсі» Сезар Аспілікуета, а також екс-футболісти «Манчерстер Юнайтед» Ріо Фердінанд і «Барселони» Жерар Піке.

Бразильський футболіст Пеле вдруге за останній місяць був госпіталізований у відділення інтенсивної терапії лікарні в Сан-Паулу через погіршення здоров'я.