Відео: нокаутована «Барселона», вольовий «Ліверпуль» в Лізі Чемпіонів

Поділитись:

Відбулися перші матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Чемпіонів. «Рома» зробила неможливе – відіграла три м’ячі і нокаутувала «Барселону». «Ліверпуль» підтвердив свої амбіції, здобувши вольову перемогу над «Манчестер Сіті».

Після першого поєдинку в столиці Каталоніі, який завершився з рахунком 4: 1 на користь «гранатових», вихід іспанців здавався вже вирішеним, але римляни змогли довести зворотне. Вже на восьмій хвилині вони відкрили рахунок, а в другому – реалізували пенальті і змогли забити третій гол, не пропустивши.

«Рома» – «Барселона» – 3: 0 (перший матч – 1: 4). Голи: Джеко, 6, де Россі, 58 (з пенальті), Манолас, 82.

Граці «Сіті» також не хотіли здаватися і в першому таймі домашнього матчу проти мерсисайдців домінували на полі і забили м’яч вже на 2-й хвилині. Розвиток подій після перерви був не на користь «городян» – на початку тайму відзначився Салах, фактично позбавивши манкуніанців шансу на камбек, а під кінець матчу «Ліверпуль і зовсім вийшов вперед після голу Фірміно.

«Манчестер Сіті» – «Ліверпуль» – 1: 2 (перший матч – 0: 3). Голи: Жезус, 2 – Салах, 52, Фірміно, 77.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.