$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+11° Київ +9° Варшава +21° Вашингтон

Відео: нокаутована «Барселона», вольовий «Ліверпуль» в Лізі Чемпіонів

UA.NEWS 11 Квітня 2018 10:56

Відбулися перші матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Чемпіонів. «Рома» зробила неможливе - відіграла три м'ячі і нокаутувала «Барселону». «Ліверпуль» підтвердив свої амбіції, здобувши вольову перемогу над «Манчестер Сіті».

Після першого поєдинку в столиці Каталоніі, який завершився з рахунком 4: 1 на користь «гранатових», вихід іспанців здавався вже вирішеним, але римляни змогли довести зворотне. Вже на восьмій хвилині вони відкрили рахунок, а в другому - реалізували пенальті і змогли забити третій гол, не пропустивши.

«Рома» - «Барселона» - 3: 0 (перший матч - 1: 4). Голи: Джеко, 6, де Россі, 58 (з пенальті), Манолас, 82.

Граці «Сіті» також не хотіли здаватися і в першому таймі домашнього матчу проти мерсисайдців домінували на полі і забили м'яч вже на 2-й хвилині. Розвиток подій після перерви був не на користь «городян» - на початку тайму відзначився Салах, фактично позбавивши манкуніанців шансу на камбек, а під кінець матчу «Ліверпуль і зовсім вийшов вперед після голу Фірміно.

«Манчестер Сіті» - «Ліверпуль» - 1: 2 (перший матч - 0: 3). Голи: Жезус, 2 - Салах, 52, Фірміно, 77.