+12° Київ +18° Варшава +10° Вашингтон

Відео: нищівна поразка «Реалу» та вихід «Тоттенгему» до чвертьфіналу ЛЧ

Ілона Завальнюк 06 Березня 2019 11:29

5 березня пройшли матчі за вихід у чвертьфінал Ліги Чемпіонів між мадридським «Реалом» і голландським «Аяксом», а також дортмундською «Борусією» і лондонським «Тоттенгемом».

В 1/8 фіналу ЛЧ «Реал» Мадрид на полі «Сантьяго Бернабеу» зазнав нищівної поразки від супротивників з «Аякса». Перший матч завершився позитивно для іспанців (2:1). Але на цей раз «Аякс» обіграв мадридський гранд з рахунком 1:4. У першому таймі у ворота «Реала» пробили Зіех і Нерес.

Після перерви розгром іспанцям влаштував Тадич.

На 70 хвилині «Реал» зміг забити завдяки удару Асенсіо, однак точку ефектним штрафним поставив Шона.

Для «Реала» це перший провал за 9 років на виході в ¼ фіналу ЛЧ. Відзначимо, що в Іспанії у мадридців також немає успіхів, недавно «Барселона» вдруге за кілька днів розгромила «Реал».

Для «Борусії» з німецького Дортмунда 1/8 фіналу футбольного змагання також закінчилися розгромом. У першому матчі з «Тоттенгемом» клуб програв 3:0. А в матчі-відповіді - 0:1, таким чином, лондонці вийшли у чвертьфінал ЛЧ.

На 48-й хвилині гол за англійців забив Гаррі Кейн, після чого у «Боруссії» майже не було моментів, щоб зрівняти рахунок. Господарі хоч і контролювали м'яч, але британці вели оборону.

Нагадаємо, що «Тоттенхем» драматично вийшов в плей-офф ЛЧ, а «Боруссія» виграла свій квартет завдяки осічці іспанського клубу проти Брюгге. Раніше лідера «Тоттенхема» звинуватили в сатанізмі через специфічний жест.