+15° Київ +18° Варшава +9° Вашингтон

Відео: перемога «Шахтаря», гол Ярмоленка та інші результати в ЛЧ

UA.NEWS 14 Вересня 2017 11:38

Єдиний представник від України в Лізі Чемпіонів донецький «Шахтар» обіграв італійський клуб «Наполі» на своєму полі в першому турі групового етапу. Гра в Харкові завершилася з рахунком 2:1.

Вже на 15-й хвилині поєдинку рахунок був відкритий бразильцем Тайсоном. Гравець прорвався до карного майданчика суперника і пробив під праву шатнгу. На 58-й аргентинський легіонер Факундо Феррейра подвоїв перевагу гірників, забивши головою після навісу. На 72-й хвилині поляк Аркадіуш Милик з пенальті відродив інтригу в матчі, але український клуб зумів утримати переможний рахунок.

В іншому матчі групи F англійський «Манчестер Сіті» розгромив на виїзді голландський Фейєноорд з рахунком 4:0. Після першого туру «МанСіті» і «Шахтар» стали лідерами групи.

Також у середу Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі дортмундської Боруссії на матч ЛЧ проти Тоттенгема і відзначився красивим голом. Втім, це не допомогло його новій команді. Англійці перемогли з рахунком 3:1.

Результати всіх матчів, зіграних в середу:

Група E: Марібор - Спартак - 1:1 (Бохарі, 85 - Самедов, 59); Ліверпуль - Севілья - 2:2 (Фірміно, 21, Салах, 37 - Бен-Йеддер, 5, Корреа, 72).

Група F: Шахтар - Наполі - 2:1 (Тайсон, 15, Феррейра, 58 - Милик, 71 (з пенальті); Фейеноорд - Манчестер Сіті - 0:4 (Стоунз, 2, 63, Агуеро, 10, Жезус, 25) .

Група G: Лейпциг - Монако - 1:1 (Форсберг, 32 - Тілеманс, 34); Порту - Бешикташ - 1:3 (Тошич, 21 (автогол) - Таліска, 13, Тосун, 28, Бабел, 86).

Група H: Реал - АПОЕЛ - 3:0 (Роналду, 12, 51 (з пенальті), Рамос, 61); Тоттенхем - Боруссія Дортмунд - 3:1 (Сон, 4, Кейн, 15, 60 - Ярмоленко, 11).

Результати матчів першого дня змагань і досягнення Мессі.