Відео: перемога «Шахтаря», гол Ярмоленка та інші результати в ЛЧ

Поділитись:

Єдиний представник від України в Лізі Чемпіонів донецький «Шахтар» обіграв італійський клуб «Наполі» на своєму полі в першому турі групового етапу. Гра в Харкові завершилася з рахунком 2:1.

Вже на 15-й хвилині поєдинку рахунок був відкритий бразильцем Тайсоном. Гравець прорвався до карного майданчика суперника і пробив під праву шатнгу. На 58-й аргентинський легіонер Факундо Феррейра подвоїв перевагу гірників, забивши головою після навісу. На 72-й хвилині поляк Аркадіуш Милик з пенальті відродив інтригу в матчі, але український клуб зумів утримати переможний рахунок.

В іншому матчі групи F англійський «Манчестер Сіті» розгромив на виїзді голландський Фейєноорд з рахунком 4:0. Після першого туру «МанСіті» і «Шахтар» стали лідерами групи.

Також у середу Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі дортмундської Боруссії на матч ЛЧ проти Тоттенгема і відзначився красивим голом. Втім, це не допомогло його новій команді. Англійці перемогли з рахунком 3:1.

Результати всіх матчів, зіграних в середу:

Група E: Марібор – Спартак – 1:1 (Бохарі, 85 – Самедов, 59); Ліверпуль – Севілья – 2:2 (Фірміно, 21, Салах, 37 – Бен-Йеддер, 5, Корреа, 72).

Група F: Шахтар – Наполі – 2:1 (Тайсон, 15, Феррейра, 58 – Милик, 71 (з пенальті); Фейеноорд – Манчестер Сіті – 0:4 (Стоунз, 2, 63, Агуеро, 10, Жезус, 25) .

Група G: Лейпциг – Монако – 1:1 (Форсберг, 32 – Тілеманс, 34); Порту – Бешикташ – 1:3 (Тошич, 21 (автогол) – Таліска, 13, Тосун, 28, Бабел, 86).

Група H: Реал – АПОЕЛ – 3:0 (Роналду, 12, 51 (з пенальті), Рамос, 61); Тоттенхем – Боруссія Дортмунд – 3:1 (Сон, 4, Кейн, 15, 60 – Ярмоленко, 11).

Результати матчів першого дня змагань і досягнення Мессі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.