Відео: результати київського «Динамо» та полтавської «Ворскли» у Лізі Європи

Поділитись:

4 жовтня «Динамо» Київ та полтавська «Ворскла» зіграли в другому турі групового етапу Ліги Європи. Для обох команд матчі виявилися не такими успішними, як очікувалося. «Динамо» не змогло втримати переможний рахунок у зустрічі з чеським «Яблонцем» і гра завершилася нічиєю (2:2). А матч «Ворскли» проти португальського «Спортинга» закінчився несподіваною поразкою полтавчан на останніх хвилинах (1:2).

«Динамо» – «Яблонець»

На 8-й хвилині рахунок відкрив Віктор Циганков а через шість хвилин забив Денис Гармаш отримавши перед цим «подарунковий» пас від противника (2:0). В середині тайму чехи відсунули біло-синіх від своїх воріт та пішли в легку атаку, на 33-й хвилині захисники «Динамо» не догледіли у своєму штрафному Говорку, який ударив майже без перешкод, спроби Бойка зберегти ворота сухими не увінчалися успіхом – 2:1. На 81 хвилині Травник з «Яблонця» відправив ще один м’яч у ворота киян.

«Ворскла» – «Спортинг»

Полтавську «Ворсклу» від перемоги над португальцями відділяло всього кілька хвилин – за 3 хвилини у кінці гри полтавчани пропустили 2 м’ячі. Владислав Кулач на 10 хвилині завдав обвідного удару під ліву стійку і забив свій дебютний гол у Лізі Європи. Всю зустріч підопічні Василя Сачко успішно відбивалися, але на 90 хвилині Фредді Монтеро зрівнює рахунок, а на третій доданій хвилині «Ворскла» пропускає контратаку, яку успішно завершив Кабрал (1:2).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.