$ 39.59 € 42.26 zł 9.8
+10° Київ +5° Варшава +14° Вашингтон

Відео: розбивши турків, збірна України стала лідером групи

Олег Бесараб 03 Вересня 2017 12:03

Збірна України в Харкові на стадіоні «Металіст» впевнено здолала національну команду Туреччини (2: 0). Після цієї перемоги «синьо-жовті» вийшли на перше місце в групі.

Підопічні Андрія Шевченка почали гру дуже потужно і агресивно, відразу включивши високі швидкості і за великим рахунком не скидали їх до фінального свистка, повідомляє РБК-Україна. Тільки за перші шість хвилин вони двічі загрожували воротам гостей, і обидва рази після верхніх передач з ударами Віктора Коваленко і Тараса Степаненко. Два голи в складі «жовто-синіх» забив півзахисник дортмундської «Боруссії» Андрій Ярмоленко - на 18-й і на 42 хвилині.

Ця перемога дозволила українській збірній, яка займала четверте місце, тимчасово очолити турнірну таблицю групи I з перевагою в одне очко. У Хорватії ще є матч в запасі - її гру з Косово перенесли через сильний дощ. Турки розташувалися на четвертій сходинці з відставанням в два очки від зони стикових матчів. Наступним суперником команди Андрія Шевченка 5 вересня стане Ісландія.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко вже оголосив список з 26 футболістів, які зможуть зіграти проти Ісландії.