+3° Київ +5° Варшава +13° Вашингтон

Відео: сенсація від «Зорі» в ЛЄ, бойова нічия «Динамо»

UA.NEWS 20 Жовтня 2017 10:41

У четвер, 19 жовтня, відбулися матчі третього туру групового етапу Ліги Європи, в якому зіграли дві українські команди - «Динамо» (Київ) і «Зоря» (Луганськ).

Столичний клуб «Динамо» вдома спробував взяти реванш у швейцарських «Янг Бойз», але у підсумку зіграв внічию. Матч вийшов напруженим. Уже в дебюті поєдинку гості після рикошету відкрили рахунок. Білоблакитним вдалося досить швидко вирівняти ситуацію, розігравши комбінацію у штрафному суперника: замкнув простріл Мбокані. «Янг бойз» знову вдалося відзначитися після подачі з кутового. «Динамо» змогли відігратися вже після перерви. Морозюк ефектно виконав штрафний, поклавши м'яч у дев'ятку. Другий тайм пройшов у напруженій боротьбі, забити могли обидві команди. Кінцівка матчу була затьмарена травмами гравців столичного клубу Сидорчука та Віди. Попри нічию, підопічні Олександра Хацкевича лідирують у Групі В, маючи в активі 7 очок.

Група B
Команда І В Н П М О
1 Динамо 3 2 1 0 8-5 7
2 Янг Бойз 3 0 3 0 4-4 3
3 Партизан 3 0 2 1 3-4 2
4 Скендербеу 3 0 2 1 2-4 2

Після сенсаційної перемоги над іспанським «Атлетіко» з Більбао луганська «Зоря» вирішила на досягнутому не зупинятися і вдома обіграла німецьку «Герту». Рахунок було відкрито зі штрафного: Сілас потужно пробив у ближній нижній кут. Невеликий рикошет від стінки допоміг круглому потрапити до сітки воріт гостей. На початку другого тайму німцям вдалося відігратися після подачі з кутового. Фінальний рахунок встановив захисник луганчан Сваток. Він ефектно завершив комбінацію після підбору м'яча, відправивши м'яч у сітку воріт п'ятою. Після трьох турів підопічні Вернидуба з 6 очками посідають другу позицію в Групі J.

Група J
1 Естерсунд 3 2 0 0 5-2 7
2 Зоря 3 1 0 1 3-3 6
3 Атлетик 3 0 1 1 1-3 2
4 Герта 3 0 1 1 1-3 1

Результати всіх матчів:

Група А: Астана (Казахстан) - Маккабі (Тель-Авів, Ізраїль) - 4: 0; Вільярреал (Іспанія) - Славія (Чехія) - 2: 2.

Група В: Динамо (Київ, УКРАЇНА) - Янг Бойз (Швейцарія) - 2: 2, Шкендербеу (Албанія) - Партизан (Сербія) - 0: 0.

Група С: Брага (Португалія) - Лудогорець (Болгарія) - 0: 2, Хоффенхайм (Німеччина) - Истамбул Бешикташ (Туреччина) - 3: 1.

Група D: Мілан (Італія) - АЕК (Греція) - 0: 0, Аустрія (Австрія) - Рієка (Хорватія) - 1: 3.

Група Е: Евертон (Англія) - Ліон (Франція) - 1: 2, Аталанта (Іспанія) - Аполлон (Кіпр) - 3: 1.

Група F: Шериф (Молдова) - Локомотив (Росія) - 1: 1, Злін (Чехія) - Копенгаген (Данія) - 1: 1.

Група G: Лугано (Швейцарія) - Вікторія (Чехія) - 3: 2, Хапоель (Беер-Шева, Ізраїль) - Стяуа (Румунія) - 1: 2.

Група Н: БАТЕ (Білорусь) - Кельн (Німеччина) - 1: 0, Црвена Звезда (Сербія) - Арсенал (Англія) - 0: 1.

Група I: Коньяспор (Туреччина) - Зальцбург (Австрія) - 0: 2, Марсель (Франція) - Гімарайнш (Португалія) - 2: 1.

Група J: Зоря (Луганськ, УКРАЇНА) - Герта (Німеччина) - 2: 1, Естерсунд (Швеція) - Атлетик (Іспанія) - 2: 2.

Група К: Ніцца (Франція) - Лаціо (Італія) - 1: 3, Зюлте-Варегем (Бельгія) - Вітесс (Голландія) - 1: 1.

Група L: Зеніт (Росія) - Русенборг (Норвегія) - 3: 1, Вардар (Македонія) - Реал Сосьєдад (Іспанія) - 0: 6.