+17° Київ +13° Варшава +13° Вашингтон

Відео: «Шахтар» і «МЮ» вилітають з Ліги Чемпіонів

UA.NEWS 14 Березня 2018 10:19

Донецький «Шахтар» вилетів з Ліги Чемпіонів за результатами матчу плей-офф проти італійської «Роми». У Римі на стадії 1/8 фіналу ЛЧ гірники поступилися з рахунком 1:0. На 52-ій хвилині відзначився Джеко, після того як захисники донеччан невдало реалізували штучне положення «поза грою». Обидві команди добре і ефективно відіграли в захисті, тому моментів було небагато.

На 79-ій хвилині з поля був видалений Ордець за фол останньої надії, а на 80-ій – на поле сталася бійка після того, як Феррейра штовхнув болбоя, який не віддавав м'яч.

За рахунок голу забитого на полі суперника «Рома» пройшла в наступний етап.

Рома - Шахтар - 1: 0 (перший матч - 1: 2). Гол: Джеко, 52. Попередження: Флоренці, Манолас - Степаненко, Фред, Феррейра. Вилучення: Ордець, 79.

Разом з «Шахтарем» ЛЧ покинув клуб Жозе Моуріньо «Манчестер Юнайтед», який програв іспанській «Севільї». Два голи забиті Беном Йеддером протягом 4-х хвилин (74-я і 78-я) визначили результат поєдинку.МЮ - Севілья - 1:2 (перший матч - 0: 0). Голи: Лукаку, 84 - Бен Йєддер, 74, 78. Попередження: Решфорд - Бен Йєддер, Банега, Корреа, Сарабія.

Нагадаємо, завтра, 15 березня, столичний клуб «Динамо» вдома зіграє матч-відповідь проти римського «Лаціо». Перший поєдинок плей-офф завершився з рахунком 2:2.