+8° Київ +3° Варшава +21° Вашингтон

Відео: «Шахтар» поступається «Зорі», «Динамо» грає внічию в УПЛ

UA.NEWS 11 Грудня 2017 10:20

Відбулися матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги. У «Динамо» були шанси наздогнати «Шахтар», але виїзна нічия з «Олександрією» залишила столичний клуб на другій позиції в чемпіонаті з відставанням в два очки. Протистояння завершилося без голів - 0:0.

Гірники в свою чергу в гостях програли луганській «Зорі» у драматичному поєдинку. Незважаючи на те, що на початку другого тайму донеччани повели в рахунку, кінцівка матчу була за господарями поля. Уже в доданий час Сілас реалізував пенальті після гри рукою захисника «Шахтаря». На 94-й хвилині П'ятов невдало відбив м'яч перед собою, а Бутко оформив автогол. Варто відзначити, що Петряк отримав другу картку за симуляцію, Фред - за зрив атаки в центрі поля, а Ракицький - пряму червону за суперечки з арбітром. Таким чином, донецька команда догравала ввісьмох.