+8° Київ +1° Варшава +18° Вашингтон

Відео: Світоліна здолала росіянку та виграла турнір у Дубаї

UA.NEWS SAV 25 Лютого 2018 12:32

Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла росіянку Дарію Касаткіну у фіналі представницького турніру в Дубаї Dubai Duty Free Tennis Championships категорії Premier.

Як повідомляє портал iSport.ua, поєдинок тривав 70 хвилин. Перший сет Світоліна виграла з рахунком 6:4, другий – 6:0.

На шляху до фіналу Світоліна обіграла Ван Цян з Китаю, Наомі Осаку з Японії та німкеню Анжелік Кербер.

Це другий титул для українки цього року: в січні 2018 року Світоліна виграла турнір у австралійському Брісбені. Також це одинадцята перемога спортсменки на турнірах під егідою Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Завдяки заробленим очкам, українка підніметься на четверте місце у чемпіонській гонці та збереже четверту позицію у світовому рейтингу WTA.

Нагадаємо, у січні 2018 року Еліна Світоліна за підсумками Відкритого чемпіонату Австралії повернулася на третє місце списку WTA.