+14° Київ +9° Варшава +14° Вашингтон

Відео: «Тоттенхем» із мінімальним відривом вирвався у фінал Ліги чемпіонів

Ольга Коваль 09 Травня 2019 07:27

8 травня в Амстердамі завершилася зустріч на стадіоні «Йохан Кройф Арена». «Тоттенхем» здобув перемогу над «Аяксом» в матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів сезону 2018/19 з рахунком 3:2.

Рахунок в матчі на 5 хвилині зустрічі відкрив капітан господарів Матейсен де Лігт. На 36 хвилині гри амстердамський клуб подвоїв перевагу завдяки зусиллям півзахисника Хакіма Зіеша і, здавалося, що всі питання про другого фіналіста Ліги чемпіонів вже зняті.

Однак другий тайм зустрічі приніс сюрпризи. На 55 хвилині відставання в рахунку скоротив півзахисник «шпор» Лукас Моура, а через 4 хвилини він оформив дубль і зрівняв цифри на табло.

І як підсумок матчу - в компенсований час на 90+6 хвилині все той же Моура оформив хет-трик, вивівши свою команду в фінал чемпіонату.

Суперником «Тоттенхема» в фіналі Ліги чемпіонів стане «Барселона», яка обіграла «Ліверпуль з розгромним рахунком 3:0.

Раніше називалося кілька причин зміни розкладу ігор ЛЧ. Зокрема УЄФА планувала перенести матчі ЛЧ на вихідні через створення Суперліги. Також повідомлялося, що УЄФА змінить графік матчів для виходу на ринок Китаю. Це дозволить починати ігри значно раніше, а значить зробити їх перегляд доступним на азіатському ринку.

Відзначимо, що президент УЄФА виступив проти створення Суперліги, але формує новий єврокубковий турнір, пов’язаний з Лігою Європи. До цього європейські футбольні клуби хотіли замінити Лігу Чемпіонів УЄФА Суперлігою.