+12° Київ +8° Варшава +23° Вашингтон

Відео: український форвард забив перший гол в Іспанії в нинішньому сезоні

Ольга Коваль 28 Вересня 2019 12:22

Український нападник іспанського «Альбасете» Роман Зозуля відзначився голом і результативною передачею в поєдинку восьмого туру Сегунди (другого за силою іспанського дивізіону - ред.) проти «Лас-Пальмаса».

Як повідомляє УНІАН, українець вийшов у стартовому складі і забив на 86-й хвилині ударом головою. Через вісім хвилин він віддав результативну передачу. «Альбасете» при цьому не вдалося уникнути поразки з рахунком 2:3.

Слід зазначити, Роман Зозуля відзначився першими результативними діями в нинішньому сезоні. Всього він провів сім поєдинків, а «Альбасете» знаходиться на п'ятому місці у Сегунді.

Нагадаємо, Роман Зозуля уклав контракт з «Альбасете» восени 2017. До цього зірвався перехід Зозулі з «Бетіса» в мадридський «Райо Вальєкано» через скандал, пов’язаний з безпідставними звинуваченнями в нацизмі з боку фанатів клубу. Ті хибно інтерпретували фото Зозулі в червоно-чорній футболці з тризубом. 1 вересня Зозуля розірвав свою угоду з «Бетісом» і залишився без клубу. З цієї ж причини проти Зорзулі виступили ультрас «Ов’єдо».

Раніше повідомлялося, що Роман Зозуля може перейти із Сегунди у вищу іспанську лігу. Ним зацікавився клуб Ла Ліги «Хетафе».