+9° Київ +15° Варшава +3° Вашингтон

Відео: Україна уперше виграла чемпіонат світу з футболу U-20

Ілона Завальнюк 16 Червня 2019 10:24

Українська збірна уперше в історії перемогла на молодіжному чемпіонаті світу з футболу U-20, здолавши з рахунком 3:1 команду Південної Кореї.

На п'ятій хвилині Ін реалізував вдалий пенальті у ворота українців. Його призначили за порушення правил Данилом Безкоровайним.

Але незабаром ініціатива знову опинилася у жовто-синіх і через півгодини після старту гри гол корейцям забив Владислав Супряга. На 52-хвилині «динамівець» оформив дубль після передачі від Юхима Коноплі.

На 70 хвилині голкіпер Андрій Лунін врятував українські ворота від удару Суна. Третій гол за національну збірну забив Георгій Цітаішвілі у правий нижній кут.

Україна - Південна Корея 3: 1

Голи: Супряга, 34, 52, Цітаішвілі, 89 - Ін, 5 (з пенальті)

Україна: Лунін - Сафронов, Бондар, Безкоровайний - Конопля, Дрішлюк, Хахльов (Чех, 56), Корнієнко - Цітаішвілі, Булеца (Кащук, 89) - Супряга (Сікан, 63)

Південна Корея: Лі Кван Ен - Лі Чи Сол, Кім Хен Ун, Лі Ча Ік - Хван Та Хен, Кім Чун Мін, Кім Се Юн (Розум Он Сан, 46), Чо Юн Вук (Чон Се Ін, 63), Чой Юн (Лі Кух Юк, 80) - Лі Кан Ін, Ох Се Хун

Попередженя: Конопля - Кім Хен Ун, Лі Ча Ік, Ох Се Хун

Нагадаємо, фінал чемпіонату світу U-20 між збірними України і Південної Кореї відбувся 15 червня у місті Лодзь.

На Чемпіонаті світу з футболу в Польщі українська молодіжна збірна U-20 здолала італійців 1-0 і вийшла у фінал. Забитий італійцями на 92 хвилині гол був не зарахований завдяки відеоповтору.

До цього українська молодіжка з футболу вперше пройшла у півфінал ЧС, обігравши Колумбію з рахунком 0: 1.