+13° Київ +6° Варшава +25° Вашингтон

Відео: українець забив ефектний гол за «Манчестер Сіті»

Ілона Завальнюк 10 Січня 2019 09:31

Український футболіст Олександр Зінченко блискуче пробив у ворота ФК «Бертон» і допоміг своєму клубу «Манчестер Сіті» розгромити суперників у першому півфінальному матчі Кубка англійської ліги. «Городяни» виграли з рахунком 9:0.

Український легіонер забив на 37-й хвилині (4:0), отримавши пас від Лероя Сане. Всього у ворота «Бертона» запустили чотири м'ячі у першому таймі і п'ять у другій половині матчу. З дев’яти голів чотири належать форварду Габріелю Жезус.

Матч-відповідь повинен пройти 23 січня.

Раніше Зінченко допоміг «Манчестер Сіті» пробитися в півфінал Кубка ліги яскравим пенальті. За цю гру український легіонер заробив 7,4 бала від аналітичного агентства Whoscored - це третій показник у команді. Головний тренер англійського «Манчестер Сіті» Жозеп Гвардіола похвалив Зінченка, незважаючи на грубу помилку в матчі з «Саутгемптоном» чемпіонату Англії. Відзначимо, що «МанСіті» можуть заборонити грати у Лізі чемпіонів. Таке рішення підтвердили в УЄФА і назвали причину.