Відео: українська фігуристка завоювала «срібло» на турнірі в Талліні

Поділитись:

Фігуристка Анастасія Архипова завоювала срібну медаль на міжнародному турнірі з фігурного катання Tallinn Trophy в Естонії. 13-річна спортсменка виступала в юніорському сегменті змагань.

Загальна сума набраних Анастасією балів становила 173.75, повідомляє Федерація фігурного катання України. У короткій програмі вона була третьою – 57.91, а в довільній піднялася ще на сходинку вище, обійшовши при цьому росіянку Анастасію Грачову (115.84). Переможницею турніру стала росіянка Анастасія Губанова. Вона зберегла лідерство, яке захопила після короткої програми, набравши в сумі 189.31 балів. На третьому місці її співвітчизниця Анастасія Грачова (161.46).

Раніше повідомлялося, що українки взяли три «бронзи» ​​на Чемпіонаті світу з боротьби. А українська дзюдоїстка завоювала «золото» на ЧЄ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.