+9° Київ +15° Варшава +3° Вашингтон

Відео: українська тенісистка перемогла у виснажливому протистоянні в США

Ілона Завальнюк 13 Березня 2019 09:33

Перша ракетка України Еліна Світоліна на турнірі серії Premier Mandatory в Індіан-Уеллсі (США) обіграла австралійку у найтривалішому матчі за рік і пройшла в 1/4 фіналу. Поєдинок між українською спортсменкою (№6 у рейтингу WTA) і Ешлі Барті (№12) тривав рекордні 3 години 12 хвилин (минулий рекорд 3 години 7 хвилин був 4 березня у матчі Бірелл - Касаткіна в Брісбені).

На четвертому колі в Індіан-Уеллс Світоліна здолала Барті з рахунком 7: 6 (10: 8), 5: 7, 6: 4. Перемога над Барті - це 50-й виграш за кар'єру у матчах з тенісистками з топ-20 рейтингу WTA.

Відзначимо, що для 24-річної українки це перший вихід у чвертьфінал турніру в Індіан-Уелссі. У наступному раунді на неї чекає протистояння з Маркетою Вондроушовою з Чехії, яка несподівано розгромила колишню першу ракетку світу Симону Халеп з Румунії.

Нагадаємо, Світоліна успішно подолала третій раунд турніру WTA категорії Premier Mandatory в Індіан-Уеллсі (США) з призовим фондом понад $ 9 мільйонів. Вона обіграла Дарину Гаврилову з Австралії за 1 годину і 47 хвилин. Раніше Світоліна вилетіла з турніру Dubai Duty Free. У півфіналі вона поступилася швейцарці Белінді Бенчіч.

Відзначимо, що в новому рейтингу WTA опинилось 7 українок. Крім Еліни під №6, в список потрапили Леся Цуренко, Даяна Ястремська, Катерина Козлова, Ангеліна Калініна, Катаріна Завацька і Марта Костюк.