+12° Київ +5° Варшава +24° Вашингтон

Відео: українська збірна упевнено перемогла Сербію у відборі на Євро-2020

Ілона Завальнюк 08 Червня 2019 00:46

Збірна України з футболу у Львові розгромила Сербію з рахунком 5:0. За підсумками третього туру відбору на Євро-2020 українська команда набрала 7 очок і очолила групу В.

Перший м'яч у ворота противника запустив Віктор Циганков на 26 хвилині, а через кілька хвилин форвард оформив дубль.

Розгромний рахунок відкрив Євген Коноплянка у другій половині гри (3:0).

Після пасу Караваєва Роман Яремчук з центру штрафного забив дебютний гол у складі збірної.

І на 75 хвилині вдруге відзначився Коноплянка - 5:0.

Голи: Циганков, 26, 28, Коноплянка, 46, 75, Яремчук, 59

Україна: Пятов, Миколенко, Матвієнко, Кривцов, Караваєв, Степаненко (Шепелєв, 72), Малиновський, Зінченко, Циганков, Коноплянка (Коваленко, 76), Яремчук (Кравець, 67).

Сербія: Дмитрович, Коларов, Спайїч, Міленкович, Костіч, Максимович, Ляйіч (Фейса, 60), Гачинович, Прийович (Мітровіч, 53), Тадіч, Йович (Лазович, 72).

Наступний матч у відборі на Чемпіонат Європи підопічні Андрія Шевченка проведуть 10 червня з Люксембургом.

Нагадаємо, в грудні відбулося жеребкування серед команд на відбірковий турнір чемпіонату Європи-2020 по футболу. На ньому визначилися чотири суперника української збірної. Вона  потрапила до групи В разом з командами Португалії, Сербії, Литви та Люксембургу.
У першому відбірковому турі збірна України зіграла в нічию з Португалією, хоча букмекери були повністю впевнені в перемозі команди з Піренеїв. У другому турі українці перемогли Люксембург.