+9° Київ +9° Варшава +10° Вашингтон

Відео: український футболіст забив переможний м'яч у Лізі Європи

Ольга Коваль 10 Серпня 2018 08:09

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський забив переможний м'яч у ворота польського «Леха» за бельгійський «Генк» у першому поєдинку 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи. На передостанній хвилині першого тайму за рахунку 0:0 Малиновський отримав передачу зліва в чужій штрафній і, обігруючи суперника, пробив точно в правий нижній кут.

У другій половині гри «Генк» зміг подвоїти свою перевагу. У комбінації також взяв участь Малиновський, а завершив її Мбвана Саматта. Польський клуб більше не пропустив, але і не забив хоча б один м'яч, щоб поліпшити свої шанси на вихід в раунд плей-офф Ліги Європи перед повторним матчем на своєму полі.

Нагадаємо, ФК «Маріуполь» переміг у матчі-відповіді другого раунду кваліфікації Ліги Європи шведський «Юргорден» з рахунком 2:1 і пробився до наступного кола змагань.