+10° Київ +18° Варшава +7° Вашингтон

Відео: український гімнаст виграв золото Кубка світу

Олег Бесараб 24 Лютого 2019 17:31

Український гімнаст Ігор Радівілов посів перше місце на етапі Кубка світу в австралійському Мельбурні. Золото йому приніс опорний стрибок.

Як повідомляє Ліга, Радивилів показав перший результат в опорному стрибку, набравши 14,949 бала. На другому місці Лорі Фраска з Франції з 14,900 балами. Бронза змагань у британця Домініка Каннінгема, який стрибнув на 14,749 бала.

Нагадаємо, в 2017 році українські гімнасти Ігор Радівілов і Олег Верняєв стали срібними призерами на Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики в Монреалі. У минулому листопаді Олег Верняєв посів друге місце у вправах на брусах на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики. Тим часом, українка завоювала бронзу Кубка світу з художньої гімнастики.