+11° Київ +8° Варшава +15° Вашингтон

Відео: Яремчук ледь не спровокував бійку в матчі Кубка Португалії

UA.NEWS 24 Грудня 2021 10:58

Форвард збірної України Роман Яремчук спровокував скандал у матчі кубка Португалії між його «Бенфікою» і «Порту».

Уточнюється, що «Бенфіка» програвала з рахунком 0:3 після першого тайму. У перерві зустрічі на заміну вийшов український футболіст. Яремчук спершу провокував голкіпера і захисника «Порту», а потім українець штовхнув у спину Мехді Таремі, а коли той впав на коліна, то підійшов і вдарив суперника ногою по п'ятій точці.

Вчинок Яремчука призвів до бійки на полі. Арбітр не став видаляти українця за неспортивну поведінку, але дав жовту картку.

На цьому Яремчук не зупинився-він, закриваючи рот долонею, щось говорив (ймовірно, провокаційне) гравцеві «Порту» Отавіо, але той відреагував досить весело - він жестами зробив вигляд, що не помічає Яремчука, а дивиться кудись вдалину.

Раніше ми писали, що каталонська «Барселона» після невдачі з підписанням занадто дорогого Нуньєса шукає більш бюджетний варіант нападника, ним може стати форвард «Бенфіки» і збірної України Роман Яремчук.